قابليت هاي اينورترهاي CIMR-V (سری MV) شرکت Yaskawa

قابليت هاي اينورترهاي CIMR-V (سری MV) شرکت Yaskawa

اینورترهای سری CIMR-V SYSDRIVE شرکت یاسکاوا، قابلیتهای فراوانی داشته و اولین اینورتر این شرکت می باشد که دارای خصوصیت کنترل برداری حلقه باز هستند.

اینورتر CIMR-V مطابق با معیارهای استانداردهای جهانی EC , UL / cUL می باشد.

به علاوه این سری از اینورترها قابلیتهای مختلفی از جمله روشهای کنترلی مناسب متفاوت، قابلیت شبکه شدن و ورودی/ خروجی هایی که می توانید از آنها برای کاربردهای متفاوت استفاده نمایید و بسیار ساده قابل استفاده می باشند را با هم ترکیب نموده اند.

گشتاور قدرتمند، مطلوب برای کاربردهای مختلف

اینورتر سری۷ CIMR-V اولین اینورتر مجتمع یاسکاوا میباشد که از یک روش کنترل برداری حلقه باز استفاده می نماید این قابلیت می تواند در فرکانس خروجی ۰٫۵ هرتز، گشتاور خروجی برابر با ۱۰۰% گشتاور نامی موتور را تولید نماید

در فرکانس های پایین نسبت به اینورترهای رایج دوران قوی تری را ایجاد می نماید به علاوه این سری از اینورترها نوسانات گردش ناشی از بار را کاهش می دهند.

دارای قابلیت کنترل کاملاً اتوماتیک برای بهبود گشتاور می باشد، که موتور را با استفاده از روش کنترلی V/F به صورت کاملاً توانمند، راه اندازی می نماید.

و نیز دارای قابلیت محدود نمودن جریان در سرعتهای بالا می باشد. بنابراین اضافه حریان ناشی از گشتاور بالا را کاهش داده و شما را از عملکرد هموار موتور مطمئن می سازد.

قابلیتهای کارا، مناسب و آسان

  • تنظیم کننده فرکانس موجود بر روی پنل دیجیتالی اپراتور امکان عملکرد آسان را فراهم می سازد. تنظیمات پیش فرض بر مبنای کار با این تنظیم کننده می باشد.
  • از طریق پنل اپراتوری نیز امکان تغییر و اصلاح پارامترها یا نسخه برداری از آنها را دارا می باشد.
  • نگهداری آن بسیار راحت می باشد زیرا یک خنک ساز بر روی اینورتر نصب شده است که در زمان عملکرد اینورتر روشن شده و به طول عمر اینورتر خواهد افزود.
  • از یک کنترل ترانزیستوری استفاده شده است، بنابراین تنها با اتصال مقاومت ترمز، اینورتر کنترل کاملاً قدرتمندی را ایجاد خواهد نمود
  • دارای یک محافظ در برابر جریانهای هجومی می باشد که از جوش خوردگی کنتاکتها در ورود منبع تغذیه جلوگیری می نماید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن۸۸۵۹۴۰۱۴ و ۸۸۵۹۴۰۱۵ تماس حاصل فرمایید.

dphico_telegram

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *