Compact PLC Series

Compact PLC Series

PLC هاي مدل Compact، ورودي و خروجي و نيز منبع تغذيه را بر روي خود داشته و در سه مدل CP1L, CP1E و CP1H از ۱۰ تا ۳۲۰ ورودي خروجي عرضه مي‌گردند. ساختار برنامه نويسي و حافظه اين مدل‌ها سازگاري کامل با مدل‌هاي بالاتر داشته و براي کنترل دستگاههاي کوچک بسيار مناسب مي‌باشند. با وجود ورودي و خروجي هاي پرسرعت کاربردهاي کنترل مکان و کنترل سرعت به راحتي توسط اين سري قابل انجام مي باشد.

مشاهده اطلاعات…

Modular PLC Series

Modular PLC Series

PLC هاي مدل CJ1 و CJ2 داراي کارتهاي بسيار متنوعي مي باشد. انتخاب مدل هاي مختلف CPU، شبکه و کارتهاي کنترل مکان و سرعت اين مدل را يک مدل فوق‌العاده پيشرفته ساخته است. اين مدل قابليت اتصال به انواع شبکه هاي موجود در صنعت نظير Ethernet، DeviceNet، PROFIBUS-DP، CAN، Profinet را دارا مي باشد. با اينکه مدل CJ1 يکي از سريعترين مدلهاي موجود در جهان مي باشد، Omron مدل‌هاي جديد CJ2 را که داراي سرعت و حافظه فوق‌العاده بالاتري هستند را برای قدرت بخشیدن به کابردهای شما تولید نموده است.

مشاهده اطلاعات…

Rack PLC Series

Rack PLC Series

سري CS1 سازگاري با مدلهاي گذشته يعني C200H را حفظ کرده و کارتهاي فوق العاده متنوعي از انواع ورودي و خروجي ها و نيز کارتهاي ويژه را دارا مي باشد. کارتهاي آنالوگ پرسرعت و دقيق براي جمع آوري اطلاعات، کارتهاي کنترل مکان و سرعت و نيز انواع کارتهاي شبکه اين مدل را براي بسياري از کاربردهاي موجود در صنعت آماده ساخته است. همچنين مدلهاي ويژه اي از اين سري براي حلقه هاي کنترلي متعدد و نيز براي فرآيندهاي بسيار حساس که نياز به PLC با قابليت افزونگي دارند، تدارک ديده شده است.

مشاهده اطلاعات…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *